O zmianach i nowej odsłonie sieci aff44 na forbes.pl

Już od ponad miesiąca funkcjonujemy jako aff44. O nowej odsłonie naszej sieci afiliacyjnej, przyczynach zmian i planach na przyszłość można przeczytać na forbes.pl.

Rebranding sieci aff44, wcześniej Affiliate44, wiąże się z audytem wewnętrznym przeprowadzonym w spółce. Szczegółowa analiza wykazała, co należy zmienić, a co poprawić, żeby sieć funkcjonowała lepiej i sprawniej. W spółce wprowadzono nowy system zarządzania i odświeżono jej wewnętrzną strukturę, stawiając na rozbudowywanie zespołu Account Managerów i systemu compliance. Mamy także nowe wartości, którymi kierujemy się we wszystkich naszych działaniach – są nimi ambicja, transparentność i profesjonalizm.

Co konkretnie rebranding oznacza dla naszych Partnerów? Powstała nowa strona internetowa, nowy, ulepszony panel wydawcy, aplikacja mobilna. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe kampanie – nie tylko pożyczki pozabankowe, ale także kredyty bankowe czy karty kredytowe. W naszym portfolio przybywa także kampanii zagranicznych.

– Mamy już dostępne kampanie do promowania na Hiszpanię, Czechy, Ukrainę, Rosję i USA. Chcemy, żeby było ich coraz więcej i do tego dążymy. Niebawem nasi wydawcy mogą spodziewać się nowych kampanii na rynki zagraniczne – komentuje dla Forbes.pl Rafał Szunejko, Head of Affiliate Marketing w aff44.

Całą publikację na forbes.pl przeczytasz tutaj.