aff44 to jedna z największych sieci afiliacyjnych w branży finansowej.

Jesteśmy częścią Grupy LOANDO. Działamy na rynku od 2015 roku i od tego czasu nieustannie ulepszamy nasze działania. Mamy ponad 100 kampanii dostępnych na polski rynek, ale nie poprzestajemy na tym. W naszej ofercie znajdują się też kampanie na rynek hiszpański, czeski, ukraiński, rosyjski i rumuński.

Specjalizujemy się w pożyczkach pozabankowych, w naszej ofercie znajdziesz zarówno chwilówki, pożyczki ratalne, jak i pożyczki dla firm. Wciąż jednak poszerzamy swoje portfolio o inne produkty finansowe, takie jak karty kredytowe, konta bankowe czy faktoring.

Nasz zespół budują ludzie doświadczeni w branży performance marketingu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i chętnie udzielamy wskazówek, jak zarabiać na afiliacji i co robić, żeby działania w programie partnerskim przynosiły wymierne efekty.

Poznaj team aff44!

Rafał Szunejko

Head of Affiliate Marketing

Nadzoruje działanie sieci, odpowiada za budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz przyłącza nowych partnerów. Monitoruje poprawność działania sieci oraz kampanii reklamowych. Kieruje zespołem Account Managerów, wdraża nowe rozwiązania techniczne i rozwija te już istniejące. Prywatnie miłośnik literatury, przede wszystkim kryminałów oraz gamingu.

Michał Krawiel

Senior Account Manager

Jako Senior Account Manager zajmuje się obsługą kluczowych klientów sieci. Przed rozpoczęciem pracy w Loando pracował m.in. jako redaktor i wydawca online serwisów internetowych. W wolnym czasie czyta amerykańskie komiksy, książki reporterskie, gra godzinami na konsoli i bawi się z psem. Lokalny patriota zakochany w Warmii.

Joanna Markowska

Marketing Manager

Do końca sierpnia 2019 roku zajmowała stanowisko Account Managera, zajmując się obsługą Wydawców sieci. Od września pracuje jako Marketing Manager i jest odpowiedzialna za współtworzenie wizerunku sieci oraz szeroko pojęte tworzenie i komunikowanie treści. W wolnym czasie uwielbia gotować, testując nowe przepisy, a także podróżować. Kolekcjonuje płyty winylowe i buty.

Dominika Klobuzeńska

Junior Account Manager

Pracuje na stanowisku Junior Account Managera, a do jej obowiązków należy pozyskiwanie nowych Wydawców, nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych. Prywatnie wielka miłośniczka zwierząt, zwłaszcza kotów – sama opiekuje się dwoma. Fanka dobrych filmów i seriali oraz książkowych kryminałów.

Mateusz Przyborowski

Junior Account Manager

Pełni funkcję Junior Account Managera i zajmuje się pozyskiwaniem nowych Wydawców, nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji biznesowych. Fan sportu, zwłaszcza piłki nożnej i siatkówki. Lubi odwiedzać ciekawe miejsca i je fotografować. W wolnych chwilach zajmuje się też domowym wyrobem win i nalewek. Szczęśliwy mąż i posiadacz dwóch świnek morskich.

Szymon Magun

Junior Traffic Specialist

Jako Junior Traffic Specialist zajmuje się definiowaniem i kontrolą kampanii reklamowych, integracją zewnętrznych API z systemem HasOffers, a także analizą skuteczności kampanii i ich optymalizacją. Jego pasją jest sport, zwłaszcza piłka nożna i kolarstwo, które czynnie uprawia. Interesuje się też grafiką komputerową, muzyką, motoryzacją i e-sportem.

Gdzie nas znajdziesz?

Biuro w Warszawie

więcej informacji

Biuro w Olsztynie

więcej informacji
52.2302754,20.9795464