aff44 to jedna z największych sieci afiliacyjnych w branży finansowej.

Jesteśmy częścią Grupy LOANDO. Działamy na rynku od 2015 roku i od tego czasu nieustannie ulepszamy nasze działania. Mamy ponad 100 kampanii dostępnych na polski rynek, ale nie poprzestajemy na tym. W naszej ofercie znajdują się też kampanie na rynek hiszpański, czeski, ukraiński, rosyjski i rumuński.

Specjalizujemy się w pożyczkach pozabankowych, w naszej ofercie znajdziesz zarówno chwilówki, pożyczki ratalne, jak i pożyczki dla firm. Wciąż jednak poszerzamy swoje portfolio o inne produkty finansowe, takie jak karty kredytowe, konta bankowe czy faktoring.

Nasz zespół budują ludzie doświadczeni w branży performance marketingu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i chętnie udzielamy wskazówek, jak zarabiać na afiliacji i co robić, żeby działania w programie partnerskim przynosiły wymierne efekty.

Poznaj team aff44!

Rafał Szunejko

Head of Affiliate Marketing

Nadzoruje działanie sieci, odpowiada za budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz przyłącza nowych partnerów. Monitoruje poprawność działania sieci oraz kampanii reklamowych. Kieruje zespołem Account Managerów, wdraża nowe rozwiązania techniczne i rozwija te już istniejące. Prywatnie miłośnik literatury, przede wszystkim kryminałów oraz gamingu.

Paulina Opiłowska

Account Manager

Odpowiedzialna za kontakty oraz obsługę klientów sieci. Z branżą finansową związana od ponad 7 lat. Poprzednie doświadczenie zdobywała po stronie reklamodawcy. Prywatnie motocyklistka, miłośniczka gór oraz zawodniczka kabaddi.