Affiliate World Dubai Conference 2022

W dniach 28 lutego – 1 marca w Dubaju odbyły się największe na świecie targi zrzeszające najlepszych światowych przedstawicieli marketingu afiliacyjnego, ale również przedsiębiorców z branży e-commerce – brokerów, media buyerów, wydawców oraz reklamodawców.
Konferencja odbyła się w duchu wszystkiego co najlepsze. 2 dni były po brzegi wypełnione wszelkimi atrakcjami i wydarzeniami networkingowymi oraz prelekcjami, z których można było wynieść ogrom wiedzy od znakomitych światowych prelegentów takich jak m.in. Jason Akatiff, założyciel i dyrektor generalny Viderian, A4D, Inc.  oraz Jamiak, Inc.

Przedstawiciele Grupy Loando – Co-Founder & CEO Tymon Zastrzeżyński oraz Co-Founder Maciej Suwik byli obecni na tym wydarzeniu i jak sami mówią było to światowe przedsięwzięcie o skali jakiej dotychczas nie znali. 

Maciej Suwik: Konferencja DW Affiliate w Dubaju okazała się największą konferencją afiliacyjną w historii. Całe wydarzenie bardziej określiłbym mianem Expo z dodatkowymi interesującymi prelekcjami, niż typowej konferencji jakie znałem dotychczas. 

Już od wejścia można było zobaczyć setki wydawców z różnych branż. Największym trendem afiliacyjnym w chwili obecnej okazały się kryptowaluty, Forexy, suplementy i ogólnie odżywianie. Ku mojemu zdziwieniu zabrakło tam branży bukmacherskiej, pożyczkowa była, ale w niewielkim zakresie.

Wśród wystawców były sieci afiliacyjne, brokerzy, Media Buyerzy, Wydawcy, Reklamodawcy – całe spektrum ludzi, z którymi można było nawiązać kontakt i wymienić się doświadczeniami. 

Całe wydarzenie oceniam bardzo pozytywnie, trendy jakie panują w afiliacji były mi znane wcześniej, ale kilka prelekcji dało mi do myślenia po powrocie do kraju. Na pewno wybiorę się na kolejne wydarzenie DW Affiliate, które odbędzie się w Barcelonie. 


Bez dwóch zdań uczestnictwo w tak wyśmienitym wydarzeniu na skalę światową jest niezwykle inspirującym doświadczeniem dla naszych przedstawicieli co przełoży się na rozszerzenie skali działalności oraz wpłynie pozytywnie na kolejne decyzje podejmowane przez nasz zarząd.

Z pewnością obecność wśród światowej czołówki przedsiębiorców marketingu afiliacyjnego i świata e-commerce jest wydarzeniem, o którym warto mówić!