O rebrandingu aff44 przeczytasz w artykule na fintek.pl

O nowym obliczu aff44 na fintek.pl

Od Affiliate44 do aff44 – czyli o rebrandingu, zmianach jakie nastąpiły w sieci afiliacyjnej i planach spółki na przyszłość pisze portal fintek.pl.

Podstawą do rebrandingu sieci Affiliate44 był wewnętrzny audyt przeprowadzony w spółce. Pozwolił on wyznaczyć najważniejsze cele i priorytety firmy, która przeszła od tego czasu duże zmiany. Sieć skróciła nazwę do aff44 i odświeżyła swój wizerunek. Dokonano także zmian w strukturze i zarządzaniu spółką. Wyznaczono nowe wartości, jakimi kieruje się marka w swoich działaniach. Są to ambicja, transparentność i profesjonalizm. Niezmiennie sieć dąży do oferowania jak najwyższej jakości usług swoim partnerom biznesowym.

– To, co wyróżnia markę aff44 spośród innych sieci afiliacyjnych, to przede wszystkim to, że oferujemy jedne z najwyższych na rynku stawek, terminowe i szybkie płatności faktur oraz posiadamy autorską technologię, którą udostępniamy partnerom. Nieustannie dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji oraz rozwijania aff44, by móc oferować naszym wydawcom jak najlepsze usługi – komentuje Rafał Szunejko, Head of Affiliate Marketing w aff44.

Zmiany, jakie przyniosła ze sobą nowa odsłona sieci aff44, to nowa strona internetowa, nowy panel wydawcy oraz aplikacja mobilna. Firma ma także ambitne plany na przyszłość. Będzie poszerzać ofertę o kolejne kampanie, także te zagraniczne. Już teraz w ofercie sieci są dostępne kampanie finansowe na rynek hiszpański, czeski, ukraiński, rosyjski i amerykański. W najbliższych miesiącach ich liczba będzie rosnąć.

Więcej o rebrandingu aff44 można przeczytać tutaj. Zachęcamy do lektury!