Sprawdź nowe kampanie zagraniczne w ofercie aff44

Nowe kampanie zagraniczne na rynek hiszpański i meksykański

Oferta zagraniczna aff44 powiększyła się o sześć nowych kampanii: [ES] SofKredit i [ES] Rapicash na rynek hiszpański oraz [MX] MoneyMan, [MX] Solcredito, [MX] Finzmo i [MX] Solcredito Liquidar Deudas na rynek meksykański. Sprawdź szczegóły i promuj te kampanie!

Rozwój oferty kampanii zagranicznych w aff44

Obecnie w aff44 mamy 23 kampanie na rynek hiszpański i 9 na rynek meksykański. Ostatnio powiększyliśmy naszą zagraniczną ofertę o sześć nowych kampanii na te rynki.

– Zarówno Hiszpania, jak i Meksyk, to rynki z dużym potencjałem afiliacyjnym pod kątem pożyczkowym, choć są bardzo od siebie różne. Hiszpania jest pod tym względem zdecydowanie bardziej rozwinięta. W porównaniu do Polski liczba firm oferujących finansowanie pozabankowe jest mniejsza, ale wartość tego rynku, w odróżnieniu do rynku polskiego, ma tendencję wzrostową –  komentuje Michalina Maruszewska, Head of International Business Development w LOANDO Group. – Z kolei Meksyk ma jeszcze mało uregulowaną strukturę pod tym względem, ale potencjał jest ogromny, choćby z uwagi na liczebność obywateli sięgającą aż 130 milionów. Zarówno dla wielu firm pożyczkowych, jak i dla wydawców, współpraca przez naszą sieć afiliacyjną będzie początkiem działań w krajach LATAM, a to z kolei daje nam perspektywy wzrostu na przestrzeni najbliższych miesięcy.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni zintegrowaliśmy sześć nowych kampanii na zagraniczne rynki. Jeśli Twoi odbiorcy pochodzą z Hiszpanii lub Meksyku, zachęcamy do spróbowania swoich sił w tych programach.

Nowe kampanie na rynek hiszpański

[ES] SofKredit udziela pożyczek z gwarancją nieruchomości obywatelom Hiszpanii. Kwota pożyczki to 10 000 – 500 000 euro.

W tej kampanii rozliczamy się w modelu CPA/CPA2.

CPA – sprzedaż pożyczki potwierdzona przez call center.
Stawka CPA: 32 euro.

CPA2 – alternatywna forma finansowania udzielona osobom, którym nie przyznano pożyczki z gwarancją nieruchomości.
Stawka CPA2: 5,60 euro.

[ES] Rapicash udziela szybkich pożyczek obywatelom Hiszpanii w kwocie do 800 euro na okres od 7 do 61 dni.

W tej kampanii rozliczamy się w modelu CPA, czyli za udzieloną pożyczkę.
Stawka: 12,80 euro.

Nowe kampanie na rynek meksykański

[MX] Moneyman udziela szybkich pożyczek chwilówek obywatelom Meksyku na kwotę $1000-$5000 pesos na okres od 7 do 30 dni.

W tej kampanii rozliczamy się w modelu CPS, czyli za udzieloną pożyczkę.
Stawka CPS to 12,80 euro.

[MX] Solcredito pośredniczy w udzielaniu pożyczek ratalnych obywatelom Meksyku na kwotę od $1000 do $100000 pesos. Termin spłaty pożyczki wynosi od 3 do 36 miesięcy.

W tej kampanii rozliczamy się w modelu hybrydowym: CPL+CPS.

CPL – lead potwierdzony przez instytucję finansową.
Stawka CPL: 2 euro.

CPS – sprzedaż pożyczki potwierdzona przez instytucję finansową.
Stawka CPS: 12 euro.

Za pośrednictwem [MX] Finzmo obywatele Meksyku mogą znaleźć najlepszą dla siebie ofertę kredytu lub pożyczki od $10000 do $300000 pesos na okres od 3 do 48 miesięcy.

W tej kampanii rozliczamy się w modelu CPL, czyli za lead potwierdzony przez daną instytucję finansową.
Stawka CPL: 2,40 euro.

Za pośrednictwem [MX] Solcredito Liquidar Deudas obywatele Meksyku mogą znaleźć najlepszą dla siebie ofertę kredytu lub pożyczki od $1000 do $100000 pesos. Jest to pożyczka na spłatę innych długów.

W tej kampanii rozliczamy się w modelu CPL, czyli za lead potwierdzony przez daną instytucję finansową.
Stawka CPL: 4 euro.

Zachęcamy do promowania tych kampanii i życzymy wysokich konwersji!

Zaloguj się do panelu aff44 i promuj te kampanie.

Nie masz jeszcze konta wydawcy w sieci aff44? Zarejestruj się!