Finansowo promuje pożyczki społecznościowe - sprawdź tę kampanię!

Nowa kampania: Finansowo

Finansowo to nowa kampania finansowa w naszej ofercie, promująca pożyczki społecznościowe. Sprawdź model, stawki i szczegóły tego programu.

Finansowo.pl to projekt opierający się na idei „social lending”, czyli pożyczkach społecznościowych. Ta usługa umożliwia udzielanie pożyczek między osobami fizycznymi bez pośrednictwa banków, oferując klientom szybkość, prostotę i wygodę.

Aby złożyć wniosek o pożyczkę na finansowo.pl, należy zarejestrować się jako pożyczkobiorca i dokonać wymaganych weryfikacji. Po założeniu konta należy złożyć wniosek o pożyczkę, w którym trzeba określić warunki pożyczki i proponowane wynagrodzenie dla pożyczkodawcy. Następnie spośród ofert pożyczkodawców wybieramy tę, która jest dla nas najkorzystniejsza i pokrywamy koszt finalizacji wniosku. Pożyczkodawca przelewa ustaloną kwotę na nasze konto, a my w uzgodnionym terminie spłacamy pożyczkę wraz z odsetkami bezpośrednio na konto pożyczkodawcy.

Początkowy limit pożyczki wynosi 2000 zł, ale z czasem można go zwiększyć do 30 000 zł. Maksymalny czas spłaty pożyczki wynosi 30 dni.

W tej kampanii rozliczamy się w modelu CPA+CPS%.

CPA – złożenie wniosku pożyczkowego przez zweryfikowanego pożyczkobiorcę, który rejestracji dokonał przez landing page.
Stawka CPA: 15,20 zł netto

CPS% – wynagrodzenie od wszystkich pożyczek, które pożyczkobiorca wziął przez 60 dni od daty wystawienia pierwszego wniosku pożyczkowego.
Stawka CPS: 2,80% netto

Zachęcamy do promowania tych kampanii i życzymy wysokich konwersji!

Zaloguj się do panelu aff44 i promuj tę kampanię.

Nie masz jeszcze konta Wydawcy w sieci aff44? Zarejestruj się!