Loan Magazine Awards 2022

17 lutego 2022 r. we Wrocławiu odbyła się VII edycja Gali Loan Magazine Awards.
Gala Loan Magazine Awards to najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży finansowej na polskim rynku, które gromadzi najlepszych przedsiębiorców działających w obszarze finansowania pozabankowego.  

Podczas gali nagradzane są marki, usługi i produkty z sektora pozabankowego, które w ciągu ostatniego roku wyróżniły się w szczególny sposób.

W tym roku Grupa Loando znalazła się wśród grona Oficjalnych Partnerów Loan Magazine Awards 2022. Prócz tego nasz Co-Founder & CEO Tymon Zastrzeżyński został Członkiem Rady Ekspertów, a w kapitule konkursowej znalazł się Dominik Ciula – Chief Sales Officer Grupy Loando.

Grupa Loando została również nominowana do nagrody „Partner Sprzedaży”. Wśród nominowanych były takie firmy jak: Bancovo, Finelf, Fines czy LVS Brokers.
W tym roku kapituła konkursowa podjęła decyzję, że to prestiżowe wyróżnienie trafiło właśnie do Loando Group!

Cała uroczystość odbyła się we Wrocławiu, a część wieczorną uświetnił występ wspaniałego kompozytora i artysty – Stanisława Soyki.
Podczas gali odbyła się również licytacja charytatywna, w trakcie której uczestnicy gali mogli wylicytować między innymi – plastron Kamila Stocha czy koszulkę i piłkę z podpisem Roberta Lewandowskiego. Udało się zebrać niebagatelną kwotę 136 tys. zł, które zostały przekazane na rzecz Fundacji Zobacz Mnie.

Galę Loan Magazine Awards 2022 zdecydowanie można zaliczyć do jednego z najlepszych wydarzeń w branży, w którym mogli spotkać się przedstawiciele wszystkich topowych firm z sektora pożyczek pozabankowych. Wydarzenia tego typu sprzyjają budowaniu relacji branżowych oraz bywają początkiem wielu intratnych współprac.

Kolejna Gala Loan Magazine Awards już za rok!