Business Insider pisze o rebrandingu aff44

O nowej odsłonie sieci aff44, wprowadzonych zmianach i planach na przyszłość można przeczytać na portalu businessinsider.com.pl.

Sieć aff44 przez ostatnie pół roku przeszła gruntowne zmiany. Od tych wizualnych, poprzez strukturalne, po usprawnienia techniczne. Powstał nowy panel i aplikacja mobilna dla wydawców. Przybywa też nowych kampanii, także tych zagranicznych. O tym wszystkim można przeczytać w artykule na businessinsider.com.pl.

– To, co wyróżnia markę aff44 spośród innych sieci afiliacyjnych, to przede wszystkim to, że oferujemy jedne z najwyższych na rynku stawek, terminowe i szybkie płatności faktur oraz posiadamy autorską technologię, którą udostępniamy partnerom. Nieustannie dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji oraz rozwijania aff44, by móc oferować naszym wydawcom jak najlepsze usługi – mówi Rafał Szunejko, Head of Affiliate Marketing w aff44.

Rebranding aff44 wiąże się także ze zmianami kadrowymi w Grupie LOANDO, do której sieć należy. Plany na przyszłość sieci to przede wszystkim rozszerzenie obecnej oferty kampanii, otwarcie się na zagraniczne rynki, a także wprowadzanie kolejnych usprawnień i udogodnień technicznych dla wydawców.