Przedstawiciele aff44 wzięli udział w trzeciej edycji konferencji Fintech Brunch

aff44 na Fintech Brunch #3

Fintech brunch to cykliczne wydarzenie, które ma na celu wymianę doświadczeń i wiedzy pomiędzy przedstawicielami firm z branży fintech. W tegorocznej edycji tej konferencji wzięła udział także reprezentacja aff44.

W tym roku Fintech Brunch odbył się już po raz trzeci. 7 listopada w klubokawiarni „Miłość” w Warszawie spotkali się przedstawiciele firm z branży finansowej. Nie mogło nas tam zabraknąć. Wśród czternastu prelegentów znalazła się także dwuosobowa reprezentacja aff44. Mateusz Przyborowski, nasz Junior Account Manager, opowiadał o nowej odsłonie aff44 po rebrandingu. Senior Account Manager Michał Krawiel przedstawił analizę wizerunku pożyczkobiorcy z perspektywy sieci afiliacyjnej.

Prezentacja aff44 jest dostępna tutaj.

– Fintech Brunch to bardzo ciekawe wydarzenie branżowe. Dzięki wystąpieniom innych uczestników mogłem poszerzyć swoją wiedzę nie tylko z zakresu lendtech – mówi Michał Krawiel, Senior Account Manager w aff44. – Takie konferencje to też okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, z czego warto korzystać.

Poza aff44 prelekcje podczas wydarzenia mieli przedstawiciele Fintek.pl, Revolut, Nest Bank, Kontomatik, CRIF, Przelewy24, Vivus, Twisto, Nethone, Provema, DLK Legal Korus, FinTech Poland orz Konsentus.

– 14 prezentacji to spore wyzwanie, ale udało nam się tak ułożyć program, by był interesujący dla każdego fintechu i przede wszystkim dla osób, które te fintechy tworzą. Bieżące tematy prawne, wyzwania technologiczne, bezpieczeństwo i praktyczne wskazówki w przyjemnej i otwartej formule – komentuje Łukasz Piechowiak, redaktor naczelny Fintek.pl.

Organizatorzy wydarzenia, Klang! Media, podkreślają, że merytoryczny charakter konferencji był najważniejszym założeniem konferencji i udało się je spełnić.

– To już trzecia edycja Fintech Brunch, którą organizujemy i widzimy, że jest to event z dużym potencjałem. Fintech Brunch jest wyjątkowym spotkaniem z aktywnymi uczestnikami i prezentacjami na wysokim poziomie merytorycznym. Tego właśnie potrzeba fintechom i na pewno będzie kolejna edycja – mówi Michał Dabrowski, Co-Founder&Managing Director w Klang! Media.

Więcej o Fintech Brunch #3 przeczytacie tutaj.

Zobacz relację video z konferencji: