Dołącz do zespołu aff44!

Jesteśmy częścią Grupy LOANDO. Działamy na rynku od 2015 roku i od tego czasu nieustannie ulepszamy nasze działania. Naszą siłą jest doświadczony zespół, nieszablonowe podejście do projektów oraz synergia specjalistów z wielu dziedzin. Obecnie poszukujemy nowych pracowników na stanowisko Account Manager w naszym biurze w Olsztynie lub do pracy zdalnej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + system premiowy uzależniony od wyników prowadzonych kampanii).
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu, szkoleń, wyjazdów na konferencje.
  • Możliwość pracy stacjonarnej, zdalnej lub w trybie mieszanym.
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy. Jesteśmy młodym, zgranym zespołem.
  • Szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna.
  • Niezbędne narzędzia pracy (służbowy laptop + telefon).

Zakres obowiązków

  • Samodzielne planowanie, realizacja oraz optymalizacja kampanii performance marketingowych.
  • Przygotowywanie raportów z realizowanych kampanii marketingowych.
  • Budowanie relacji z kluczowymi wydawcami i klientami w celu maksymalizacji efektów współpracy.
  • Aktywne uczestniczenie w rozwoju produktów sieci afiliacyjnej.
  • Dbanie o wizerunek firmy.
  • Regularna akwizycja nowych powierzchni reklamowych.
  • Nadzorowanie kampanii marketingowych.

Wymagania

  • Dobra znajomości MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Doskonała organizacja czasu i pracy.
  • Logiczne i analityczne myślenie.
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z reklamodawcą i wydawcą.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymagane do komunikacji z niektórymi klientami).
  • Zaangażowanie, umiejętność samodzielnego działania.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Chęć rozwoju osobistego i poszerzania swojej wiedzy w obszarach marketingu efektywnościowego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii efektywnościowych.
  • Znajomość obsługi systemów do zarządzania emisją reklam.
  • Podstawy HTML.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV na adres r.szunejko@aff44.com. Nie zapomnij o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).